HAKKIMIZDA

ARM Halı Yıkama; Denizli' de seçkin Halı Yıkama Firmalarının birlikteliği ile kurulan "DENİZLİ PROFESYONEL HALI YIKAMACILAR DERNEĞİ"nin bir ÜYESİDİR.

ARM Halı Yıkama olarak öncelikli hedefimiz; kaliteli, garantili ve güvenilir bir hizmet sunmaktır.

Sizlerin memnuniyetini hedefleyen firmamız, temizliğin sadece yıkamadan ibaret olmadığını çok iyi bilir. Bu nedenle özel deterjanlar kullanarak hizmet anlayışına; gerçek temizlik ve hijyen kurallarını eklemiştir.

Halılarınız el değmeden, profesyonel halı yıkama makinaları ile yüzeysel değil derinlemesine temizlenir.

Ayrıca Makinalarımız yıkama işlemi sırasında halınızın türüne göre programlanır. İpek, çin, nepal, el ya da makine halılarınız, yorgan ve battaniyeleriniz için özel yıkama programları uygulanır.

Sırasıyla; Öncelikle ilk toz alma makinası ile halılarınız tozlarından arındırılıyor, Halılarınız yüksek teknoloji ürünü halı yıkama makinasında el değmeden özel halı şampuanı ile derinlemesine yıkanıyor. Yıkanmış halılarınız rulo halinde sıkıldığı için herhangi bir deforme ve bozulma olmuyor. Kuruyan halınız vakumlanarak halı yüzeyinin taranması ile tüylerin ilk günkü gibi görünmesi sağlanıyor.

Verdiğimiz hizmetler konusunda şikayetlerinizi bize, memnuniyetinizi sevdiklerinize iletiniz. Hafta içi her gün 08:30 – 20:00 arası tüm soru, şikayet ve öneri ve isteklerinizi iletebilir, fiyat bilgisi alabilir ve anında hizmet siparişinizi verebilirsiniz.